Veikla

Spausdintuvų, faksų, kopijuoklių kasečių pildymas ir atnaujinimas. Kasetės po užpildymo ir atnaujinimo testuojamos ir tik po atliktų kokybės testų pripažintos tinkamomis naudoti, parduodamos. Garantijos galioja, kol kasetėse yra dažomųjų miltelių ar rašalo be jokių laiko apribojimų;
Spausdintuvų, faksų ir kopijuoklių pardavimas ir aptarnavimas. Parduodame techniką tik išsiaiškinę kliento poreikius, ieškome individualių sprendimų, parenkame ekonomiškiausią biuro techniką
Naujų kasečių pardavimas - parduodame originalias (spausdintuvų gamintojų) ir suderinamas kasetes populiariems ir mažai paplitusiems spausdintuvams, kopijuokliams ir faksams;
Spausdintuvų ir kopijuoklių gedimų diagnostika ir remontas. Technikos specialistai atliks gedimų diagnostiką, įvertins aparato būklę, pakeis susidėvėjusias dalis.

Veiklos perspektyva

Mes siekiame tapti viena iš pirmaujančių spausdintuvų kasečių pildymo ir atnaujinimo įmonių Lietuvoje, lanksčiai prisitaikančia prie kintančių rinkos sąlygų ir atitinkančia klientų poreikius bei lūkesčius.
Mes nesiekiame turėti žemiausias kainas Lietuvoje, mes siekiame pateikti klientams tik kokybiškiausius produktus.
Savo klientams siūlome profesionalų ir partnerišką bendradarbiavimą ir siekiame jiems būti geriausiu draugu ir patarėju.
Mes neprekiaujama tai kas pigu, mes prekiaujame tik tai kas tikrai kokybiška!

Partnerystė su mumis – paprasta ir patogi

Nuolat plečiame savo tinklą siekdami aptarnauti bet kokio dydžio ir bet kurioje vietoje esančius klientus. Ir nesvarbu ar turite viena biurą ar daug prekybos taškų – visur pristatysime prekes minimaliomis sąnaudomis.
Pasirašydami aptarnavimo sutartį, Jūs gaunate mokėjimo atidėjimą, bei solidžias nuolaidas.
Mes prisiimame atsakomybę už kokybę bei pilną Jūsų informavimą ir konsultavimą.
Su Jumis bendrauja Jūsų vadybininkas, kuris operatyviai reaguoja į Jūsų užklausimus bei problemas.
Galite pasirinkti Jums patogiausią užsakymo būdą - el.paštu, Internetu tiesiai iš katalogo ar tiesiog paskambinę savo kuruojančiam vadybininkui.
Reikia pagalbos ?